Sound Protectors

Krzysztof Mężyk i spółka

O nas

Sound Protectors do niebanalne połączenie wieloletniego doświadczenia i najnowszych trendów w branży rozrywkowej. Jesteśmy zagorzałymi fanami najlepszych brzmień, minimalizmu, symetrii i estetyki. Jeśli cenicie sobie dobrą zabawę oraz chcielibyście zorganizować niebanalną imprezę z nutką szaleństwa – jesteśmy do Waszej dyspozycji! Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Jesteśmy oryginalni na swój sposób. Nie ma drugiej takiej formacji! Dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu, bez problemu odnajdujemy się zarówno w różnych stylach muzycznych , jak i różnych, niekiedy zaskakujących sytuacjach. Prowadząc Wasze wesele lub poprawiny niejednokrotnie będziemy mogli zaskoczyć Was animacyjnym powiewem świeżości, a także lekkością w dostosowaniu się do wystroju lokalu.

Oferta

POZNAJ WYŻSZĄ JAKOŚĆ ROZRYWKI

Poszukujecie odpowiedniej osoby, która ma poprowadzić Wasze przyjęcie weselne lub poprawinowe? A może szukacie zawodowego dj-a na studniówkę czy imprezę firmową? Cenicie sobie dobrą zabawę i chcecie zorganizować niebanalną imprezę z nutką szaleństwa? Jeśli tak – poznajmy się!

Agencja Eventowa SOUND PROTECTORS to wieloletnie doświadczenie i najnowsze trendy w branży ślubno-weselnej i rozrywkowej. Jeśli cenisz sobie dobrą zabawę i chcesz zorganizować niebanalną imprezę z nutką szaleństwa, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą – gwarantujemy najwyższą jakość usług!

Ład, symetria i minimalizm – to coś co nas cechuje! Każdorazowo nawiązujemy do klimatu lokalu czy miejsca w którym prowadzimy przyjęcie. Wy także możecie wybierać, w jakim klimacie chcecie utrzymać wesele – w stylu glamour z dominującym kolorym białym; czy bardziej w stylu vintage z czarnymi elementami; lub rustykalnym: z drewnem, lampami retro i stylową czernią.

W naszych instalacjach bazujemy na sprzęcie od wiodących producentów, zarówno systemów oświetleniowych, jak i nagłośnieniowych. Zawsze wykorzystujemy pełen potencjał miejsca, zarówno pod kątem dekoracyjnym oraz akustycznym. Dzięki nabytej wiedzy, systemom cyfrowym i digitalizacji, nie straszne nam „dudniące” lokale, a wykorzystanie systemów bezprzewodowych pozwala na komfortowe „przerzucenie dźwięku między oddzielonymi od siebie salami weselnymi.

Animacjami tanecznymi sprawami, że Wasze nogi będą długo pamiętać ten wieczór! Prowadząc konkursy oraz różnego rodzaju opracowane konkurencje gwarantujemy Wam, że nie będziecie się nudzić! Wasi Gocie z chęcią będą pokonywać opory, by wziąć czynny udział we wspólnej zabawie. Kolorytu nadawać całości będą używane przez nas podczas animacji gadżety, takie jak pulpity animacyjne, kapelusze czy wieńce hawajskie.

W nasze programy wplatamy także czynnik rywalizacji, który również nadaje parkietowej pikanterii. Czym byłoby jednak najpiękniejsze przyjęcie bez najlepiej dobranej muzyki? Kładziemy zawsze ogromny nacisk na dobór repertuaru do potrzeb bawiących się gości. Nie zamykamy się stylistycznie, a w naszych setach można usłyszeć taneczne disco, zmysłową muzykę latynoską czy mocne brzmienia rockowe – najlepsze z najlepszych !

Dodatkowo można skorzystać z usług takich jak:

– Ciężki dym na pierwszy taniec i do tortu
– Podświetlane napisy LED „LOVE” „AMORE” „DANCE”
– Girlandy LED o ciepłym białym świetle
– Dekoracje światłem LED
– Live-act saksofonisty z Dj-em
– Imprezową fotobudkę / fotolustro
– Pirotechnikę sceniczną

Znajdź nas w internecie

Skontaktuj się z nami

Telefon kontaktowy: +48 518 947 706

Adres email: soundprotectors@gmail.com

Formularz kontaktowy – Sound Protectors

Galeria zdjęć