DJ Luketus

Łukasz Chęciek

O mnie


Jestem DJ-em pochodzącym z Dębicy, a od wielu lat mieszkającym w Tarnowie. Z zawodu – technik informatyk. Z wykształcenia – magister nauk humanistycznych, na kierunku filologii polskiej, ze specjalnością edukacji medialnej i dziennikarskiej.
Na rynku muzycznym jestem obecny już od 11 lat. Pierwsze doświadczenia zbierałem w klubie Moderna w Dębicy. W kolejnych latach grałem jako rezydent i podczas gościnnych występów w wielu klubach muzycznych w Małopolsce i na Podkarpaciu. Moja firma świadczy obecnie usługi z zakresu obsługi muzycznej – począwszy od imprez w pubach, klubach i restauracjach; poprzez bankiety firmowe, przyjęcia weselne i okolicznościowe; skończywszy na wydarzeniach sportowych, kulturalnych i plenerowych.

Oferta

Jesteście ciekawi jak wygląda współpraca ze mną?

Już podczas pierwszej rozmowy odpowiem na nurtujące Was pytania dotyczące stylu prowadzenia zabawy, granej muzyki oraz formalności. Posłużę dobrą radą w realizacji Waszych pomysłów, zajmę się montażem utworu na pierwszy taniec. Bliżej terminu wesela, spotkamy się i przy pysznej kawce, wspólnie opracujemy scenariusz przyjęcia, aby przebiegło ono dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliście.

Podczas przyjęć weselnych występuję nie tylko jako DJ prezentujący muzykę. Od samego początku staram się „złapać” jak najlepszy kontakt z gośćmi. Jestem tańczącym DJ-em. Uwielbiam wskakiwać na parkiet, aby powyginać się wraz z gośćmi przy popularnych oraz swoich autorskich animacjach tanecznych. Moje układy taneczne w rytm znanych muzycznych przebojów, to świetna integracja dla wszystkich uczestników przyjęcia weselnego. Wszystkie gry i zabawy prowadzone są z dozą humoru, odpowiednią kulturą i smakiem. 

Mój repertuar liczy tysiące utworów muzycznych. Podczas granych przeze mnie imprez usłyszeć można popularne hity lat 70-tych, 80-tych, 90-tych, polskie szlagiery, radiowe przeboje ostatnich lat – zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Nieobce są mi również dobry rock, muzyka klubowa oraz gorące latino. Muzykę dostosowuję do preferencji Pary Młodej, a także konkretnej grupy odbiorców i charakteru imprezy.

Znajdź mnie w internecie

Opinie od klientów

https://www.facebook.com/LuketusDJ/reviews

https://g.page/luketus?gm

Skontaktuj się ze mną

Telefon kontaktowy: +48 530 861 690

Adres email: DJLUKETUS@OP.PL

Formularz kontaktowy – DJ Luketus

Galeria zdjęć