DJ Artres

Przemek Hubert

O mnie

Nazywam się Przemysław Hubert i pracuję jako DJ i wodzirej ślubny od ponad 8 lat. Często na pytanie “na czym polega moja praca?”, odpowiadam – “na patrzeniu jak ludzie są szczęśliwi”!  Podczas prowadzenia przyjęć prezentuję muzykę dostosowaną do oczekiwań Młodej Pary. Zawsze bacznie obserwuję, do jakiej muzyki lubią się bawić również gości weselni. Dbam o integrację wszystkich, poprzez zabawy – w tym tańce animacyjne, takie jak m.in: Belgijka, YMCA…
Jestem osobą bardzo komunikatywną i przede wszystkim elastyczną. Mój styl prowadzenia wesel można określić, jako „elegancką zabawę w nowoczesnych rytmach, z integracją gości w tle.

Oferta

Jak przebiega współpraca ze mną? Zacznijmy od początku… Spotykamy się i nawzajem poznajemy przy filiżance dobrej kawy. Ja wsłuchuję się w Wasze oczekiwania i marzenia, odnośnie Waszego pięknego dnia. Wspólnie ustalamy scenariusz wesela, uwzględniając każdy aspekt imprezy. Moje propozycje zawsze się dopasowanie do Waszych potrzeb. Lata doświadczenia nauczyły mnie również, że nie zawsze wszystko idzie ‘zgodnie z planem’, dlatego często improwizuje podczas wesel tak, aby goście nie zauważyli zmiany planu. 
Podczas Waszego przyjęcia nie stoję tylko za konsoletą, ale również integruję się z gośćmi, poprzez animacje taneczne, w których biorą udział zarówno starsi, jak i młodsi. 

Znajdź mnie w internecie

Skontaktuj się ze mną

Telefon kontaktowy: 535-151-595

Adres email: artres.rzeszow@gmail.com

Formularz kontaktowy – DJ Artres

Galeria zdjęć