DJ Poaa

Krzysztof Kapusta

O mnie

DJ Poaa Krzysztof Kapusta – jestem DJ-em z ponad dwudziestoletnim, zróżnicowanym doświadczeniem. Pochodzę z Tarnowa i to właśnie tu stawiałem swoje pierwsze kroki w spełnianiu marzeń o budowaniu fantastycznej, roztańczonej i muzycznej atmosfery w trakcie najpiękniejszych chwil moich klientów. Przez wiele lat, z wielkim sukcesem prowadziłem różne imprezy tematyczne, obsługiwałem kluby muzyczne, a także udzielałem swojego głosu na licznych wydarzeniach sportowych. Mój głos jest oceniany od zawsze, jako wybitnie radiowy, o czystej barwie i doskonałej dykcji. Dzięki tym cechom prowadzone przeze mnie eventy i wydarzenia są na najwyższym poziomie. Najczęściej tworzę oprawę muzyczną na terenie Małopolski oraz Podkarpacia. Aktualnie zajmuję się rozwijaniem swoich usług w zakresie prowadzenia imprez w pubach, restauracjach, wieczorów karaoke. Prowadzę także kompleksowo przyjęcia weselne oraz aktywnie uczestniczę w tworzeniu oprawy na wydarzeniach sportowych, jak i plenerowo-kulturalnych.

Oferta

Serdecznie zapraszam Pary Młode na niezobowiązujące spotkanie, w trakcie którego będziemy mogli wspólnie określić Wasze potrzeby weselne i pomysł na to, jak ma wyglądać doskonały pierwszy taniec oraz przebieg najważniejszego dnia w życiu. Bardzo ważne jest dla mnie badanie waszych potrzeb, inspiracji – im lepiej zrozumiemy się na początku, tym lepszą jakość będę mógł Wam zagwarantować, jednocześnie spełniając Wasze małe marzenia.

W trakcie zabawy weselnej jestem bardzo zaangażowany w animacje i gry weselne. Staram się swoją pozytywną energią zarazić i jednocześnie zachęcić do tańca oraz dobrej zabawy. To, co uważam za swój zawodowy sukces to fakt, że większość przyjęć weselnych, które miałem okazję poprowadzić kończyło się wyśmienitą zabawą – tuż przed świtem. Stawiam sobie również za cel prowadzenie wesel z klasą, smakiem i gustem. Potrafię także doradzić, jakie zabawy weselne z pewnością ucieszą gości, a które mogą wprawić w poczucie zażenowania lub niesmaku. Atmosfera w trakcie tak ważnego wydarzenia jest priorytetowa, dlatego zawsze mam kontrolę nad przebiegiem wesela i reaguję odpowiednio wcześniej na każde zagrożenia.

W swoim repertuarze muzycznym mam wiele tysięcy fantastycznych utworów, które porywają do tańca nawet najbardziej nieśmiałych uczestników wesela. Z przyjemnością gram i miksuję kawałki z lat 70-tych, 80-tych, 90-tych i nadaję im dozę świeżości. Z pewnością znajdą się także piosenki dla miłośników starych, dobrych, polskich klasyków, a także dla fanów mocnego brzmienia.

Znajdź mnie w internecie

Opinie od klientów

www.krzysztofkapusta.pl/o-mnie

www.tiny.pl/7frn7 – Google

Lista utworów, jaka często pojawia się na moich realizacjach:

 Spotify : https://tiny.pl/7pvx1

W kwietniu zostałem zaproszony do podcastu o weselach. Znajdziesz tam
odpowiedzi na część pytań:
https://timelapse.kt2studio.pl/1-dj-poa-w-ogniu-pytan/

Skontaktuj się ze mną

Telefon kontaktowy: +48 601 084 093

Adres email: kontakt@krzysztofkapusta.pl

Formularz kontaktowy – DJ Poaa

Galeria zdjęć